x
Teslimat Koşulları
  1. Sivas ili Merkez ilçesi sınırları dahilinde aktif olup,
  2. Sistemimiz sabah 09:00 ve akşam 21:00 saatleri arası hizmet vermektedir.Saat 21:01'den sonra oluşturulan siparişler için Can Avm teslimatı ertesi iş gününe teslim etme hakkına sahiptir.
  3. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 30 dk ila 1 saat içerisinde servise teslim edilir. Teslimat adresinin Can Avm'ye ait bir şubeye olan uzaklığına göre servis hizmeti hedefimiz olan 2 saat içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
  4. Kg bazlı ürünlerde fiyat farkı oluşabilir.Örn. Tavuk,karpuz,kavun vb...
  5. Sipariş teslimatı esnasında tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
  6. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı Can Avm'ye ait araçlarla ve Şeremet Enerji garantisi ile size teslim edilecektir.
  7. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
  8. Can Avm on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
  9. Ödemesini internet üzerinden kredi kartıyla veya kapıda kredi kartı ila nakit olarak yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 1(Bir) en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.