x

Tüm Kategoriler

Marka Listesi
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sıkça Sorulan Sorular

 • Siteniz Güvenli mi ?

  Evet. Sistemimiz 128 Bit SSL Güvenlik duvarı ile hackerlara karşı %100 güvenlidir.

 • Kredi Kartı Bilgilerim Görünebilir mi?

  Hayır. Sistem üzerinden yapılan alışverişlerin hiçbirinde kredi kartı bilgisi tutulmaz. Alışverişinizi %100 güvenli bir şekilde bankaların kendi sayfaları üzerinden dünyaca kabul edilmiş olan 3D Secure Güvenlik sistemi üzerinden sms kodu ile onaylayarak gerçekleştirirsiniz.

 • Sipariş Oluşturdum. Ne zaman teslim edilecek ?

  Sipariş oluşturduktan hemen sonra ödemenin sisteme yansıması ile birlikte  adresinize en yakın olan Can Avm Şubesinde siparişiniz hazırlanmaya başlayacaktır. Sistem üzerinde hedeflenen sipariş teslimat süresi 1 ila 2 saat arasındadır.

 • Teslimat Süresi doldu. Siparişlerim Halen Gelmedi !

  Hedeflenen teslimat süresi doldu ve siparişleriniz gelmedi ise; lütfen iletişim formundan "2;sipariş destek"2; kısmını seçerek bizimle iletişime geçiniz.

 • Siparişimdeki ürün(ler) yanlış geldi. Ne yapmam Gerek ? !

  Faturanızı kaybetmeden veya imha etmeden lütfen iletişim formundan "2;sipariş destek"2; kısmını seçerek bizimle iletişime geçiniz.

 • Kapıda Ödeme Sistemi Nasıl Çalışır ?

  Kapıda ödeme sistemi alışveriş tamamlanıp siparişleri teslim aldıktan sonra kapıda GPRS Pos Cihazı yardımı ile Kredi Kartından veya Nakit olarak %100 güvenli şekilde yapılabilir.

 • Sipariş Süreci (Resimli Anlatım)

  Resimli Anlatım İçin Tıklayınız...

   

   

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.